Trevi Cup Pull 1 1/2" Cc Tuscan Bronze
| Center To Center | 1-1/2" (38mm) |
|---|---|
| Finish | Tuscan Bronze |
| Height | 1-1/4" |
| Length | Overall Length: 2-5/8" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .08 lbs per piece |
| Projection | 7/8" |
| Type | Trevi Collection |