Polycarbonate 2" Black Base 12 Ft
Hover over image to zoom in
| Brand | MCCUE |
|---|---|
| Color | Black |
| Indoor Outdoor Use | Indoor use only |
| Length | 8' |
| Material | Polycarbonate |
| Mounting Hardware | Mounts with #8 x 1" screws |
| Product Weight | 1.99 lbs per piece |
| Warranty | One year manufacturer's warranty against product defects |
| Width | 2" |
| Works With | SST-20 |