Polished Brass Finish | Grip It No Drill Flat Glass Clip for 1/4in Material
Hover over image to zoom in
| Depth | 1-1/2" |
|---|---|
| Diameter | Fits 2" Diameter Rail |
| Finish | Polished Brass Finish |
| Height | 1-7/16" |
| Includes | 4 Screws |
| Indoor Outdoor Use | For Indoor Use Only |
| Length | 2-1/2" |
| Material | Solid Brass |
| Product Weight | .50 lbs per piece |
| Thickness | Panel Thickness: 1/4" |
| Type | Light Weight |
| Width | 1-7/16" |