1/2in Sq | Black Low Density Polyethylene | Outside End Cap for Tubing
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Matte Black |
| Height | .581" |
| Material | Low Density Polyethylene |
| Product Weight | .35 lbs per 100 pcs |
| Shape | Square |
| Size | Fits Over 1/2" Square Tubing |
| Type | Tubing and Iron Pipe |