3/4in Dia | Brown Medium Duty | Felt Bottom Nail-On Glide
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Brown |
| Diameter | 3/4" |
| Material | PE And Felt |
| Product Weight | .4 lbs per 100 pcs |
| Shape | Flat |
| Static Load Capacity | 300 Lbs |
| Thickness | 21/64" |
| Type | Brown PE Base With Gray Felt Bottom Nail-On Glide |