Aspen Ii Round Knob 7/8" Polished Chrome
| Diameter | 7/8" (22mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Chrome |
| Material | Cast Bronze |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Solid Screw and M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 1" |
| Size | 7/8" Diameter |
| Type | Aspen II Collection |