2-1/8" White HDPE Corner Protector
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | White |
| Depth | 3/8" |
| Length | 2-1/8" |
| Material | HDPE |
| Type | Corner Protector |
| Width | 2-1/8" |
| Works With | 3/16" OR 1/4" Glass |
1-800-631-8375 | M-F: 8:00-6:00 EST
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | White |
| Depth | 3/8" |
| Length | 2-1/8" |
| Material | HDPE |
| Type | Corner Protector |
| Width | 2-1/8" |
| Works With | 3/16" OR 1/4" Glass |