Sugatsune Bar Handle Int
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Center To Center | 9.84 in (250 mm) |
| Certification | RoHS 3 |
| Diameter | 1.18 in (30 mm) |
| Finish | Satin |
| Length | Overall Length: 11.02 in (280 mm) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Mounting Hardware | Use appropriate DKIT mounting hardware |
| Product Weight | .1 lbs per piece |
| Projection | 3.54 in (90 mm) |
| Type | Round | Back-to-Back Option |