Cherry | Chimney for 30in W Range Hood
Hover over image to zoom in
Shown in Maple
| Depth | 9 11/16" |
|---|---|
| Height | 23-1/2" |
| Includes | Installation hardware and instructions included |
| Material | Wood |
| Product Weight | 12 lbs per piece |
| Species | Cherry |
| Width | 11-3/8" |
| Works With | Outwater’s Signature and Euro series wood range hoods |