Slatwall Display Tray | Clear Acrylic Display Bin | 16" W x 4" D x 3" H
Shown with 4 Compartment Tray
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Clear |
| Depth | 4" |
| Height | 3" |
| Material | Acrylic |
| Notes | 1 Compartment |
| Product Weight | 1.60 lbs per piece |
| Width | 16" |
1-800-631-8375 | M-F: 8:00-6:00 EST
Shown with 4 Compartment Tray
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Clear |
| Depth | 4" |
| Height | 3" |
| Material | Acrylic |
| Notes | 1 Compartment |
| Product Weight | 1.60 lbs per piece |
| Width | 16" |