Brown Polyethylene Modesty Block | 1/2 x 1-3/8 In Modesty Block | 6073-BR Series
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Brown |
| Height | 1/2" |
| Installation Type | Three Screw Application |
| Length | 1-3/8" |
| Material | Polyethylene |
| Product Weight | 1.2 lbs per 100 pcs |
| Type | Modesty Block |
| Width | 1/2" |
| Works With | Modesty Panels |