1-1/2in x 2-13/16in Inside Dia | Deep Friction Fit Insert Cup Holder
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Black |
| Depth | 1-1/2" |
| Diameter | 3-3/8" |
| Height | 1" |
| Hole Info | 2-13/16” |
| Material | ABS Plastic |
| Product Weight | 5.7 lbs per 100 pcs |
| Style | Deep Friction Fit |
| Type | Insert Cup Holder |