Swedish Iron Cup Pull 3 1/2" Ol 3" Cc
Hover over image to zoom in
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 3" (76mm) |
| Color | Swedish Iron |
| Finish | Swedish Iron |
| Height | 1-5/8" |
| Length | Overall Length: 3-1/2" (89mm) |
| Material | Zinc Diecast |
| Mounting Hardware | (2) #8-32 x 1" Solid Screws Included |
| Product Weight | .16 lbs per piece |
| Projection | 1.05" (27 mm) |
| Thread Information | 1" |
| Type | Lifetime Collection |