Modern Twist Swedish Iron Knob 2 1/2" Long
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Color | Swedish Iron |
| Finish | Swedish Iron |
| Length | Overall Length: 2-1/2" |
| Material | Zinc Diecast |
| Mounting Hardware | #8-32 x 1" Solid Screws Included |
| Product Weight | .15 lbs per piece |
| Projection | 1.27" |
| Size | 2-1/2" Oval |
| Thread Information | 1" |
| Type | Lifetime Collection |