Swedish Iron Pull 4 3/4" Ol3" Cc
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 3" (76mm) |
| Color | Swedish Iron |
| Finish | Swedish Iron |
| Length | Overall Length: 4-3/4" |
| Material | Zinc |
| Mounting Hardware | (2) #8-32 x 1" Solid Screws Included |
| Product Weight | .1 lbs per piece |
| Projection | .75" |
| Thread Information | 1" |
| Type | Lifetime Collection |