Connecting Kit 20 for FOGA Fabric Flex Framing System | 30mm Length
| Brand | Foga |
|---|---|
| Finish | Silver |
| Length | 30mm |
| Material | Steel |
| Product Weight | .75 lbs per piece |
| Threading | M8 |
| Type | Exhibit System |
| Works With | Foga Fabric Frames |
1-800-631-8375 | M-F: 8:00-6:00 EST
| Brand | Foga |
|---|---|
| Finish | Silver |
| Length | 30mm |
| Material | Steel |
| Product Weight | .75 lbs per piece |
| Threading | M8 |
| Type | Exhibit System |
| Works With | Foga Fabric Frames |