40mm Wide Profile for FOGA Fabric Flex Framing System | Double Sided | Clear Anodized Aluminum | 8ft Length
Hover over image to zoom in
| Brand | Foga |
|---|---|
| Finish | Clear Anodized |
| Height | 1.58" (40mm) |
| Length | 8' |
| Material | Aluminum |
| Product Weight | 9.2 lbs per length |
| Type | Exhibit System |
| Width | 1.575" (40mm) |