80mm Wide Profile for FOGA Fabric Flex Framing System | Double Sided | Clear Anodized Aluminum | 8ft Length
Hover over image to zoom in
| Brand | Foga |
|---|---|
| Finish | Clear Anodized |
| Height | 3.15" (80mm) |
| Length | 8' |
| Material | Aluminum |
| Product Weight | 11.8 lbs per length |
| Type | Exhibit System |
| Width | .787 (20mm) |