Sugatsune S/S Recess Pull
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Certification | NSF Compliant |
| Depth | 2.95 in (75 mm) |
| Finish | Satin (S), Black |
| Height | 0.89 in (22.5 mm) |
| Material | 307 Stainless Steel |
| Product Weight | .03 lbs per piece |
| Type | Recessed Pull |
| Width | 1.42 in (36 mm) |