Sugatsune S/S Recessed Pull
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Certification | NSF Compliant | RoHS 3 |
| Depth | 0.59 in (15 mm) |
| Finish | Satin |
| Height | 2.36 in (60 mm) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Mounting Hardware | M4 X 0.7 Stainless Steel Nut |
| Product Weight | .11 lbs per piece |
| Type | Recessed Pull |
| Width | 4.72 in (120 mm) |