Stainless Steel 2" End Cap
Hover over image to zoom in
| Brand | MCCUE |
|---|---|
| Finish | Brushed Stainless |
| Indoor Outdoor Use | Indoor use only |
| Material | 304 Grade Stainless Steel |
| Mounting Hardware | Mounts with #8 x 1" screws |
| Product Weight | .25 lbs per piece |
| Warranty | One year manufacturer's warranty against product defects |
| Width | 1-3/4" |
| Works With | SSB-21 |