Sugatsune Satin Brass Plated Pull
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Center To Center | 1.26 in (32 mm) |
| Certification | RoHS 3 |
| Finish | Satin Brass |
| Height | 0.31 in (8 mm) |
| Length | 0.75 in (19 mm) |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | M3 X 25 Steel Screw |
| Product Weight | .05 lbs per piece |
| Type | Round Edge |
| Width | 1.77 in (45 mm) |