Satin Brass Pull 3-3/4" Overall Length 3"Center to Center
Hover over image to zoom in
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 3" (76mm) |
| Color | Satin Brass |
| Finish | Satin Brass |
| Length | Overall Length: 3-3/4" |
| Material | Zinc |
| Mounting Hardware | 8/32” x 1” Screws and 8/32” x 1-3/4” Breakaway Screws Included |
| Product Weight | .12 lbs per piece |
| Projection | 1.05" |
| Thread Information | 1" |
| Type | Lifetime Collection |