96mm Cc (3.75") Aluminum Pull Overall 122mm (4.81")
Hover over image to zoom in
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 96mm (3.75") |
| Finish | Polished Chrome |
| Length | Overall Length: 122mm (4.81") |
| Material | Solid Aluminum Wire |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Screws #8-32 x 1" length Screw Included |
| Notes | For additional screws see part number SCR-8321THZ |
| Product Weight | .04 lbs per piece |
| Projection | 26mm (1.02") |
| Type | Modern Series Collection |