Black 2" Edge Bumper Guard Top
Hover over image to zoom in
| Brand | MCCUE |
|---|---|
| Color | Black |
| Height | .70" |
| Indoor Outdoor Use | Indoor use only |
| Length | 12' |
| Material | Polycarbonate |
| Mounting Hardware | Snaps on to CGB-10-BK |
| Product Weight | 1.5 lbs per length |
| Projection | .70" |
| Warranty | One year manufacturer's warranty against product defects |
| Width | 2" |
| Works With | CGB-20-BK Series |