Black 2" Edge Bumper Guard End Cap
Hover over image to zoom in
| Brand | MCCUE |
|---|---|
| Color | Black |
| Degree | 90 Degree Corner |
| Indoor Outdoor Use | Indoor use only |
| Material | Polycarbonate |
| Mounting Hardware | Mounts with #8 x 1" screws |
| Product Weight | .38 lbs per piece |
| Warranty | One year manufacturer's warranty against product defects |
| Width | 2" |
| Works With | CGB-20-BK Series |