Brass Plated Wire Pull 3 1/2" Cc X 8mm Dia
Hover over image to zoom in
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 3-1/2" (89mm) |
| Finish | Polished Brass |
| Includes | (2) #8-32" x 1" Machine Screws Included |
| Length | Overall Length: 3.82" |
| Material | Solid Steel |
| Product Weight | .13 lbs per piece |
| Projection | 1-1/2" (38mm) |
| Type | Modern Collection |