Black Wire Pull 3-1/2"Cc X 8Mm Dia
Hover over image to zoom in
3" Pull Shown
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 3-1/2" |
| Finish | Black |
| Includes | (2) #8-32" x 1" Machine Screws Included |
| Length | Overall Length: 3.82" |
| Material | Zinc Alloy |
| Product Weight | .12 lbs per piece |
| Projection | 1-1/2" (38 mm) |
| Type | Modern Collection |