1" Diameter White Fastcap Self Adhesive Cover Cap Mini Box - 100 Pieces Per Box
Hover over image to zoom in
View PDF to See Color Options
| Adhesive Information | Ultra-Bond High Performance PSA Adhesive |
|---|---|
| Brand | Fast Cap |
| Color | White |
| Diameter | 1" |
| Material | PVC |
| Notes | 100 Pieces Per Box |
| Product Weight | 0.17 lbs per box |
| Thickness | .023" Thick With Adhesive |