Sugatsune Recessed Pull
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Certification | RoHS 2 |
| Depth | 0.81 in (20.5 mm) |
| Finish | Satin |
| Height | 2.76 in (70 mm) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Mounting Hardware | M4 X 20 Stainless Steel |
| Product Weight | .08 lbs per piece |
| Type | Recessed Pull |
| Width | 0.94 in (24 mm) |