Kent Design 2ft x 6ft Flat Single Crimp | Antique Brass | Woven Wire Grille | WWG-MJ09-AB-2 Series
Hover over image to zoom in
| Brand | Kent Design |
|---|---|
| Crimp Type | Single Crimp |
| Finish | Antique Brass Finish |
| Mesh Size | 5/8" and 3/8" |
| Percentage of Open Area | 0.471 |
| Product Weight | 16 lbs per piece |
| Sheet Size | 2' x 6' |
| Wire Size | 1/32" x 3/32" |
| Wire Style | Flat |