Kent Design 2ft x 6ft Round Intercrimp | Antique Brass | Woven Wire Grille | WWG-812C-AB-2 Series
Hover over image to zoom in
| Brand | Kent Design |
|---|---|
| Crimp Type | Intercrimp |
| Finish | Antique Brass Finish |
| Mesh Size | 2-1/8" |
| Percentage of Open Area | 0.835 |
| Product Weight | 6 lbs per piece |
| Sheet Size | 2' x 6' |
| Tack Weld | Yes |
| Wire Size | .092" |
| Wire Style | Round |