Kent Design 18in x 24in Round Flat Crimp | Antique Brass | Woven Wire Grille | WWG-1214T-AB-24 Series
Hover over image to zoom in
| Brand | Kent Design |
|---|---|
| Crimp Type | Flat Crimp |
| Finish | Antique Brass Finish |
| Mesh Size | 1/2" |
| Percentage of Open Area | 0.505 |
| Sheet Size | 18" x 24" |
| Wire Size | .072" |
| Wire Style | Round |