Kent Design 2ft x 6ft Square Intercrimp | Antique Brass | Woven Wire Grille | WWG-116C-AB-2 Series
Hover over image to zoom in
| Brand | Kent Design |
|---|---|
| Crimp Type | Intercrimp |
| Finish | Antique Brass Finish |
| Mesh Size | 1" |
| Percentage of Open Area | 0.777 |
| Product Weight | 7 lbs per piece |
| Sheet Size | 2' x 6' |
| Wire Size | .063" |
| Wire Style | Square |