Single Bottle Wine Peg Wall Mount – 1 Bottle Depth Modern Wine Rack System
Hover over image to zoom in
| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| Brand | Outwater |
| Diameter | 1" Diameter Pegs |
| Finish | NC Clear Coat |
| Indoor Outdoor Use | Indoor Use Only |
| Length | 4" (Nominal) |
| Material | Hardwood |
| Product Weight | 0.23 lbs per pair |