Sugatsune S/S Recess Pull
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Center To Center | 105mm (4-1/8") |
| Certification | NSF |
| Finish | Satin Stainless Steel |
| Length | Overall Length: 105mm (4-1/8") |
| Material | 304 Grade Stainless Steel |
| Mounting Hardware | No Screws Needed |
| Product Weight | .08 lbs per piece |