4 In Diameter Trash Liner | Polished 304 Stainless Steel | 4 In Drill Hole | 1 In Height
Hover over image to zoom in
Shown in Stainless Steel
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Diameter | 4" |
| Finish | Polished Stainless |
| Height | 1" |
| Hole Info | 4" Drill Hole Diameter |
| Inside Dimension | 3.96" |
| Material | Solid 304 Grade Stainless Steel |
| Outside Dimension | 4-3/4" Overall Diameter |
| Product Weight | .25 lbs per piece |
| Thickness | .047" (1.2mm) Material Thickness |
| Type | Trash Liner |