Eden Small Knob 1" Diameter Tuscan Bronze
| Diameter | 1" (25mm) |
|---|---|
| Finish | Tuscan Bronze |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 1-1/8" |
| Size | 1" Diameter |
| Type | Serene Collection |