Lydia T Shape Knob 1 3/4" Oil Rubbed Bronze
| Finish | Oil Rubbed Bronze |
|---|---|
| Length | Overall Length: 1-3/4" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 1-1/4" |
| Size | 7/16" x 1-3/4" Rectangular |
| Type | Serene Collection |