Brookline Appliance 12" C/C Pull Oil Rubbed Bronze
| Center To Center | 12" (305mm) |
|---|---|
| Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Length | Overall Length: 12-7/8" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M5 x 1-3/16" and (2) Break away M5 x 1-3/4" Screws and (2) Washers Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 2-1/16" |
| Type | Brookline Collection |