Channing Pull 3" C/C Polished Nickel
| Center To Center | 3" (76mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Nickel |
| Length | Overall Length: 4-3/8" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 1" |
| Type | Channing Collection |