Small Oval Slot Knob 3/4" Cc Oil Rubbed Bronze
| Diameter | 3/4" (19mm) |
|---|---|
| Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .15 lbs per piece |
| Projection | 1-1/8" |
| Size | 3/8" x 1-1/4" Oval |
| Type | Sanctuary Collection |