Contour Knob 1 1/8" Square Brushed Satin Nickel
| Diameter | 1-1/8" (29mm) |
|---|---|
| Finish | Brushed Satin Nickel |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 1-3/16" |
| Size | 1-1/8" Square |
| Type | Transcend Collection |