Spectrum Appliance Pull 12"C/C Umbrio
| Center To Center | 8" (203mm) |
|---|---|
| Finish | Umbrio |
| Length | Overall Length: 13-3/16" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M5 x 1-3/16" and (2) Break away M5 x 1-3/4" Screws and (2) Washers Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 2-1/4" |
| Type | Spectrum Collection |