Spectrum Knob 1 1/4" Hexagon Polished Nickel
| Diameter | 1-1/4" (32mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Nickel |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 1-1/16" |
| Size | 1-1/4" Hexagon |
| Type | Transcend Collection |