Oculus Round Large 1 5/16" Knob Polished Chrome
| Diameter | 1-5/16" (33mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Chrome |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 1-1/8" |
| Size | 1-5/16" Diameter |
| Type | Mercer Collection |