Oculus Round Medium 1 1/8" Knob Polished Chrome
| Diameter | 1-1/8" (29mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Chrome |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 1" |
| Size | 1-1/8" Diameter |
| Type | Mercer Collection |