Sanctuary Pull Tuscan Bronze
| Center To Center | 5" (127mm) |
|---|---|
| Finish | Tuscan Bronze |
| Length | Overall Length: 6" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .35 lbs per piece |
| Projection | 7/8" |
| Type | Sanctuary Collection |