Glacier Pull 9 7/8" C/C Sable
| Center To Center | 9-15/16" |
|---|---|
| Finish | Sable |
| Length | Overall Length: 12" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 1" |
| Type | Glacier Collection |