Glacier Pull 6" C/C Umbrio
| Center To Center | 6" (152mm) |
|---|---|
| Finish | Umbrio |
| Length | Overall Length: 8" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 1" |
| Type | Glacier Collection |